Тренінг «Майстер-Пам’ять»

Шановний добродію!

За останні роки існування людини на цьому світі відбулося не мало важливих та вагомих подій у сфері навчання та динаміки інформаційного потоку до яких нам постійно необхідно пристосовуватись, створення багатьох нових професій, предметів навчання, різноманітних приладів та інших речей що потребують людської уваги, та потрібні у житті.

Все більшої вагомості та значущості набуває вміння, володіти інформацією, та правильно її розподіляти, у чому людині допомагають безліч технічних ресурсів, що з успіхом замінили скар-бницю людських можливостей.

Це дійсно так, адже тепер сприймаючи інформацію більшість із нас намагається встигнути її записати, на диктофон, на папір, занести у блокнот, мобільний телефон або комп’ютер, у будь який пристрій який є під руками і який зможе зберігати її, тим самим замінюючи природну здатність мозку на синтетичний процес машин та забуваючи про най кращий записник – мозок. Як відомо із медичної практики все що не використовується певний час, підлягає процесу відмирання, або атрофації.

• Ви неординарна, цікава та кмітлива особистість, яка полюбляє сміх, радість та почуття гумору?

• Ви серйозна впевнена у собі, відповідальна людина, яка цінує час та прагне максимальної результативності?

• Ви студент, або школяр, який бажає швидко та якісно вивчити потрібний для здачі матеріал?

• Ви батьки, які прагнуть дитині най світлішого майбутнього та швидкого розвитку?

• Ви прагнете пізнання нових професійних здібностей?

• Ви бажаєте швидко вивчити іноземну мову?

Якщо Ви знаходите себе хоча б у одному із вище перелічених тверджень тоді Вам неодмінно сподобається наш тренінг, і ви отримаєте універсальний для вдосконалення інструмент!

Ми пропонуємо Вам:
1. Підвищити якість роботи ваших співробітників
2. Впорядкувати свою пам’ять
3. Навчитись запам’ятовувати величезні масиви цифрової інформації
4. Легко та просто вивчити англійську, мову
5. Освоїти методи запам’ятовування текстів
6. Навчити швидко адаптуватись до інформаційного середовища
7. Вивільнити час на вивченні матеріалу

До складу нашого тренінгу входять 10 занять що розподілені по 1,5 години на день. Всі заняття проходять з надзвичайною легкістю, та не містять у собі складного та тривалого лекційного матеріалу.

Протікання тренінгу дотримується практичної сторони навчання, для забезпечення максимального ефекту після його проходження.

Постійна інтерактивність клієнта із викладачем дозволяє повністю та в деталях розібратись у виникаючих питаннях, та максимально вдосконалити процес індивідуального підходу до методу запам’ятовування.

Курс «Майстер-Пам`ять» не можливо забути впродовж всього свого життя, адже у ньому використовуються лише природна здатність мозкової діяльності, що дозволяє використовувати його по бажанню, та в потрібні моменти. Передаючи ці знання своїм дітям Ви отримаєте надзвичайну насолоду, спостерігаючи їхній успіх у навчанні та колективі.

Ефективність наших курсів підтверджена не одним десятком анкет наших учнів, які вже використовують методику на практиці.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *